VDH - Vraťme Děti do HRY Logo

Pro všechny rodiče, kteří věří, že si jejich děti zaslouží lepší zážitky a přátelství,
než jen s mobilem a počítačem.

Objednávkový formulář

Děkujeme za váš zájem o hry pro děti. Objednat můžete vyplněním tohoto objednávkového formuláře.
Nebo prostě napište na e-mail, případně jednoduše napište své přání do poznámky.
Vaše osobní údaje potřebujeme pro zpracování objednávky a když budete chtít, tak i pro zasílání novinek.
Více informací o ochraně osobních údajů.

Po odeslání fomuláře obdržíte e-mail s platebními údaji (u placených her) a po připsání platby na účet vám budou,v případě her k vytištění podklady odeslány e-mailem, u her v krabičce zvolenou dopravou.

Pokud jste v časové tísni a podklady potřebujete rychle, napište mi na e-mail nebo do poznámky a domluvíme se.

Uvedené ceny platí pouze pro osobní využití (max. do skupiny 15 dětí). Pokud hry chcete využít pro instituce typu školy, domy dětí, spolky rodičů apod. či pro komerční využití, je nutno zakoupit Právo vícenásobného či komerčního užití pro potřeby instituce.
Pro tuto možnost mě prosím kontaktujete e-mailem nebo napište do poznámky.

Hry v krabičce

Při objednání všech tří her v krabičce DOPRAVA Zásilkovnou ZDARMA
DOPRAVA Zásilkovnou ZDARMA také při objednání v kombinaci s hrami ke stažení nad 700 Kč.

Pexeso Trio SPECIAL

Úplně jiné pexeso trio s ručně vyráběnými krystaly a unikátním herním konceptem

Počet ks:
199 Kč

Zakřič to!

Postřehově znalostní hra se spoustou kombinací

Počet ks:
199 Kč

Ty jsi snad mimozemšťan?!

Zábavné otázky a odpovědi pro každou párty od dětí až po dospělé

Počet ks:
399 Kč

Hry a oslavy podklady k vytištění

Hledání pokladů - Treasure hunt

Faraonův poklad

Faraonův poklad je "treasure hunt" s tématem starověkého Egypta, kde nejde o nic menšího než o nalezení pokladu dávného faraóna Amenhotepa III.

149 Kč

Zachraňte druida Aéda

Záchrana druida Áeda je hledačka pokladů, kde druid zanechává dětem tajemné zprávy i s různými úkoly a za odměnu se s nimi podělí o poklad.  Ovšem pokud se jim podaří vše správně vyřešit…

199 Kč

Velikonoční hledačka pokladu

Zábavnou a hravou formou ukáže dětem velikonoční zvyky a tradice a vynahradí jim klasickou koledovačku. Hledání jim zpestří 9 stanovišť s tajenkami a úkoly, při kterých se nejen pobaví, ale i se něco zajímavého dozvědí.

199 Kč

Pirátská výprava za pokladem

Co musí umět a znát správný pirát? To si děti mohou vyzkoušet při plnění pirátských zkoušek a získat tak nápovědu k mapě s pokladem.
10 stanovišť s pirátskými úkoly prověří jejich fištróna, fyzičku i šikovnost.
Hodí se pro velkou skupinu kamarádů.

199 Kč

Úniková hra–Escape room

Agentská únikovka

Agentská únikovka - escape room převtělí děti do rolí tajných agentů, kteří pátrají po zmizelém agentovi, po kterém zbyla jen složka tajných dokumentů.

199 Kč

Kartičková hra

To dáš!

Hra To dáš!  pro rodinu či partu přátel s dětmi i bez.
Úkoly jsou s vánoční tématikou a najdete je na 72 kartičkách. Rozděleny jsou do dvou kategorií - vědomostní a šikovnostní. Ale nebojte, nejde o výkony. Úkoly jsou hlavně hravé a milé, prostě takové, aby si hru všichni hezky užili.

199 Kč

Vycházky - bojovky

Vánoce v ohrožení

Touto bojovkou na doma dětem zpříjemníte adventní čas a zároveň jim i hravě a hezky ukážete některé tradice a zvyky. Hra je rozdělena na 12 úkolů a aktivit a dětem zabere hodinku až dvě. Není potřeba nic dopředu připravovat, stačí jen podklady vytisknout a nechat děti hrát. S vyluštěnou tajenkou získáte slevu na hru To dáš!

199 Kč

Po stopách pražských pověstí a strašidel

Tato bojovka/akční vycházka je koncipována primárně jako rodinná hra, která vašim dětem i vám zpestří procházku starou Prahou. Dozvíte se 12 pověstí spojených s místy, kde se budete nacházet a nevšední popis trasy vás přiměje více se rozhlédnout okolo sebe.

199 Kč
Bingo bojovka se strašidly

Bingo bojovka se strašidly

Hra využívá principu binga. Děti si losují obrázky strašidel a pak se je snaží najít na svých hracích kartách. Hra je doplněná o akční prvek, kdy děti obrázek jen nevyškrtnou, ale musí si pro něj doběhnout a současně hra poskytuje i prvek strategického rozhodování, kdy si hráči volí kombinaci/e, kterou budou chtít získat.

199 Kč

Čertí bojovka

Čertí bojovka je venkovní hra vhodná kamkoli do přírody. Skládá se z 10 úkolů a zastavení. Jeden z účastníků si na sebe vezme roli průvodce a ve vhodných místech dá rodině či skupince úkol, který by byl do daného místa nejvhodnější.

99 Kč

Cesta dvojiček

Cesta dvojiček je hravhodná na výlet či vycházku, která na 2 hodinky báječně zabaví menší i větší cestovatele a zároveň se o sobě navzájem něco dozvědí. Hrají spolu dvojice, kdy každý z dvojice má 12 kartiček s úkoly.
NÁKUPEM POMÁHÁTE - polovina z každé prodané hry přispívá na Naději pro Týnku a Radovánka.

99 Kč

Noční bojovka "Případ ztracených muffinů"

Případ ztracených muffinů je klasická noční bojovka s cestou značenou svíčkami.  Bojovka  2 v 1 - pomocí dvou různých úrovní strašidelných zadání na pergamenech umožňuje současně hrát mladším i starším dětem.

99 Kč

Bojovka chytrého rodiče

Bojovka chytrého rodiče je určena do přírody. Je jedno, kde se nacházíte. Zpestřete si známou trasu nebo objevujte nová místa. To je na vás. Jediná podmínka je ta, že trasa musí tvořit okruh.

49 Kč

Gamebooky

Ředitel ZOO

Obrázkový gamebook Ředitel ZOO je "bojovka" pro nejmladší hráče, doporučený věk 4-7 let. Jen pozor, je trošku náročnější na přípravu a množství tištěných podkladů.

199 Kč

Zachraň nás

"Zachraň nás" je typickým textovým gamebookem, kdy se hráč rozhoduje pro variantu příběhu a podle toho si volí číslo stanoviště, na které bude pokračovat. Téma je historické a týká se záchrany království. Pro hraní  gamebooku je důležitá schopnost číst a porozumět čtenému textu.

199 Kč

Týdenní hry

Krakonošova zkouška

Krakonošova zkouška je týdenní hra pro skupinu dětí od 5 do 10 let na motivy Krkonošských pohádek, takže ideálně do Krkonoš :-)  Hra je rozdělena na 5 večerů, kdy děti plní „Krakonošovu zkoušku“ a na závěr si vyslouží jeho glejt.

299 Kč

Tajemní skřítci

Tajemní skřítci je propracovaná hra s originálním příběhem, zábavnými aktivitami a i trochou tajemna. Kombinuje pohybové aktivity, kreativní tvoření, luštění šifry, komunikační dovednosti a další.

399 Kč

Velká agentská hra

Agentské téma je lákavé a i děti, které se považují za velké, se nechají strhnout ke hrám. Tato hra zaručeně nadchne všechny zúčastněné.  Děti se dostanou do Agentské akademie, kde se podrobí výcviku v agentských dovednostech.

499 Kč

Vesmírná mise 5.0

Tým astronautů má za úkol poodhalit záhady vesmíru a přinést pravdivé informace o zjištěných skutečnostech.  Ale pozor, někdo se jim bude snažit házet meteority pod nohy.  V rámci vesmírné mise děti navštíví v 5 etapách celou naši Sluneční soustavu a o každé planetě se dozví zajímavé informace.

699 Kč

Záhada zmizelé oběti

Děti vytvoří tým detektivů a budou společně pracovat na vyřešení případu. V rámci pátrání “navštíví” 5 zemí. Do hry jsou hravou formou zakomponovány reálné detektivní postupy a děti si z poznatků i zážitků vytváří detektivní deník. Pro větší reálnost hry a lepší vtažení dětí do pátrání jsou použity autorské fotografie.

499 Kč

Věštba

Hráči vytvoří družinu, která se snaží zbavit královnu strašlivé kletby.
Při hře zažívají různá dobrodružství a přibližují si život, jazyk i zvyky středověu. Každý z hráčů si vylosuje svoji úlohu i speciální vlastnost v rámci týmu/ družiny
Losují si také karty osudu, které jim do hraní vnesou další zajímavé prvky.

499 Kč

Expedice Afrika

Dobrodružství při hledání stop po ztraceném profesorovi.
Hráči se vydají na expedici po africkém kontinentu, při které budou hrát tematické hry se spoustou informací o Africe, vyzkouší si STEM projekty, kvízy a šifry, kreativní aktivity i pohybové hry.

499 Kč

Živly a rovnováha

Týmová hra o záchraně vod a hledání rovnováhy, využívající moudrosti přírodních národů. Hráči se vydají do kolumbijských hor Sierra Nevada de Santa Marta a budou každý den poznávat jeden ze živlů. Vyzkouší si poznávání přírody různými smysly, spolupráci v týmu, hry, STEM projekt. Hra je zaměřena na komunikaci, kreativitu a fyzické aktivity.

499 Kč

Víkendovka

Víkendová hra se strašidly

Hra ve třech etapách přenese děti do světa tajemných bytostí. Budou zachraňovat smutného Ducha a zaplňovat svůj lexikon strašidel.
Čeká na ně celkem 12 úkolů a strašidelných hrátek, při kterých se vyřádí, nasmějí, pobaví i zapojí mozkové závity a užijí si společně strávený čas.

399 Kč

Tajný úkol

Tato hra je zaměřena na významné vynálezce. Ve třech etapách se děti, pomocí zábavných aktivit a úkolů, stanou součástí jejich života a díla. Seznámí se s celkem 9 vynálezci a k tomu jim napomůže 15 různorodých her, tajenek, šifer a dalších aktivit.
Jako průvodce jim byl vybrán duch samotného Alfréda Nobela.

399 Kč

Podivuhodné cesty

Etapová hra pomocí zábavných úkolů seznámí hráče se životem a dílem významného člověka. Děti si budou moci vyzkoušet aktivity s spojené s jeho životem, získat všechny dílky do puzzle života a postupně odhalovat jeho totožnost . V rámci třech etap nechybí akční úkoly, šifry a tajenky, STEM projekt, spolupráce mezi hráči i kreativní aktivity.

399 Kč

Oslavy nejen narozeninové

Pirátská / Námořnická oslava

Pirátská/námořnická oslava je trošku více klučičí, ale i aktivním holčičkám se rozhodně bude líbit.  Krom her, pozvánek a diplomů obsahuje navíc podklady na propriety do fotokoutku a výzdobu v podobě vlaječek, palubních okének, dekorací brček, ...  Výhodou tohoto setu, je, že získáte dvoje grafické podklady.

249 Kč

Beauty studio oslava

Když pro kluky pirátská, tak pro holčičky Beauty studio :-)  Ano, Beauty studio je speciálně určené pro holčičky princezničky, čemuž odpovídá hlavně výběr her, ale i dekorací.

249 Kč

ZOO oslava

ZOO  je set určený pro větší prostory, ať už zahrady či větší místa typu mateřská centra, tělocvičny apod.  Díky tomu je výběr her zaměřený hodně aktivně a pohybově. Samozřejmě nechybí diplomy, pozvánky, karty s kvízem, materiály na výzdobu atd.

249 Kč

Strašidlácká oslava

Strašidlácká oslava je určená pro kluky i holky, je prostorově nenáročná s tématem ze světa strašidel.   Skládá se z kombinace her pohybových i kreativních a je doplněna opět diplomy, pozvánkami, hracími plánky, originálními dekoracemi a setem do fotokoutku.

249 Kč

Oslava zdarma myšáka Bédy

Oslava anebo i jen hry zdarma. Grafické podklady jsou jednodušší než u placených her a oslav, ale hry jsou naprosto plnohodnotné.
Obsahuje 12 skvělých her, pozvánku, diplom a podklady pro vlastní hry.

Zdarma

Dárkové certifikáty

Dárkový certifikát 200

Lze uplatnit na jakoukoli hru (i hru v krabičce) či kombinaci her.
Platnost do konce roku 2024.

Zasíláno e-mailem ve formě PDF k vytištění.

200 Kč

Dárkový certifikát 500

Lze uplatnit na jakoukoli hru (i hru v krabičce) či kombinaci her. Ideální hodnota na nákup vícedenní hry.
Platnost do konce roku 2024.
K tomuto certifikátu dostane obdarovaný navíc Bojovku chytrého rodiče při jeho uplatnění.

Zasíláno e-mailem ve formě PDF k vytištění

500 Kč

Dárkový certifikát 1000

Lze uplatnit na jakoukoli hru (i hru v krabičce) či kombinaci her.
Platnost do konce roku 2024.
K tomuto certifikátu dostane obdarovaný navíc Bojovku chytrého rodiče při jeho uplatnění.
K certifikátu v této hodnotě je i zdarma poštovné na hry v krabičce.
Zasíláno e-mailem ve formě PDF k vytištění

1000 Kč

Dárkový certifikát hodnota vyplněna v poznámce

Do poznámky napište, jakou peněžní hodnotu či konkrétní hru na certifikátu chcete uvést.
Platnost do konce roku 2024.

Zasíláno e-mailem ve formě PDF k vytištění.

Hodnota - viz pozn.

Kontaktní a fakturační údaje

Doprava

Při objednání všech tří her v krabičce DOPRAVA Zásilkovnou ZDARMA
DOPRAVA Zásilkovnou ZDARMA také při objednání v kombinaci s hrami ke stažení nad 700 Kč

Zásilku si vyzvednu ...
Pro dopravu zvolena pobočka ID:
Pobočku Zásilkovny vyberete kliknutím na volbu dopravy nebo link
Pro dopravu zvolena pobočka na adrese:
Pobočku Zásilkovny vyberete kliknutím na volbu dopravy nebo link

Mám malé nožičky a občas čekám, než zmizí kočka ze sousední ulice, tak mějte prosím strpení, určitě dorazím.

(Jani vyřizuje všechny objednávky osobně, brzy Vám pošle email.)

Případně můžete zkontrolovat, jestli jsem nezapadnul do emailové složky "Hromadné" či "Promo akce".

Ojojoj! Někde se něco pokazilo,zkuste to prosím znovu.